Ortodoncja w ALLDENTAL

Zakres specjalizacji oferowanych w klinice ALLDENTAL powiększa się o ortodoncję. Oferujemy pełne spektrum metod leczenia i korekcji wad zgryzu. Od tradycyjnych systemów, po najnowsze zdobycze technologii, czyli dedykowane konkretnemu pacjentowi systemy nakładkowe i samoligaturujące.

SPECJALISTA KOREKCJI WAD ZGRYZU
Szeregi personelu lekarskiego zasiliła lek. dent. Magdalena Drwięga - absolwentka Collegium Medicum UJ w Krakowie. Ukończyła podyplomowe studia z ortodoncji na Uniwersytecie w Sienie, uzyskała tytuł Master of Damon w Madrycie. Brała również udział w szkoleniach Insignia w Amsterdamie oraz Invisalign w Warszawie.
Specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym – wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz doskonała sprawność manualna są znakiem rozpoznawczym. Wykorzystuje w swojej praktyce głównie najnowsze i sprawdzone technologie. Dzięki temu w ALLDENTAL oferujemy całe spektrum metod korekcji wad zgryzu.
 
ZAKRES USŁUG - NAJLEPSZE DOSTĘPNE NA RYNKU ROZWIĄZANIA KOREKCYJNE

1. Aparaty stałe
- systemy tradycyjne (metalowe z gumkami)
- aparaty metalowe estetyczne
- aparaty lingwalne, mocowane po wewnętrznej stronie uzębienia (Incognito)
- aparaty samoligaturujące, inaczej bezgumkowe
2. Aparaty nakładkowe (NIEWIDOCZNE)
- Invisaligne
- Clear Aligner

3. Aparaty zdejmowane
- płytka Schwarza
- Twin Block
 
WYGODA VS. EKONOMIA
Nowoczesne metody korekcji wad zgryzu są niezwykle wygodne w użytkowaniu i stosunkowo bezproblemowe, jeśli chodzi o utrzymanie higieny jamy ustnej. Leczenie przebiega sprawnie, a problemy z którymi mierzą się użytkownicy tradycyjnych aparatów korygujących w zasadzie nie występują. Argumentem przemawiającym na niekorzyść innowacyjnych rozwiązań, jest ich cena. Jeśli natomiast spojrzy się na proces leczenia holistycznie, biorąc pod uwagę liczbę wizyt kontrolnych, czy czas spędzony u ortodonty, wówczas różnica znacznie maleje. Tymczasem komfort użytkowania jest w tym przypadku nie do przecenienia, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę długość samego procesu leczenia.
 
JAKI SYSTEM WYBRAĆ? ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ
Przygotowaliśmy szczegółowe informacje odnośnie każdego z oferowanych systemów oraz możliwość ich porównania w kontekście posiadanych wad i zalet. Zapraszamy TUTAJ w celu zapoznania się z możliwościami i wstępną ich selekcję.

Pomoże to w uzyskaniu pełnego oglądu dostępnych metod leczenia i uzyskaniu konkretnych  odpowiedzi podczas pierwszej wizyty. A potem? Potem zaczynamy naszą wspólną drogę do pięknego uśmiechu.


Zurück zum Abschnitt: Aktualności